Volná tvorba

Volná tvorba

Aneb „ke koupi“. Neboli „e-shop“. Mimo zakázkovou práci mi to občas nedá a vytvořím něco pro sebe a další ženy, pro moje děti, pro sebe, pro širší rodinu, anebo “jen tak”, protože mě napadne ilustrovat nějakou běžnou situaci v životě, nebo potřebuju pro někoho přání…

Tisky i originály, které tu najdete, posílám poštou nebo zásilkovnou, zabalené v recyklovaných obalech, anebo ráda předávám osobně v Praze.

Jak objednat? Vyberte si design a dole na stránce pak zaškrtněte, v jaké formě si ho přejete dodat :). Mně přijde mail a ozvu se Vám, doladíme detaily objednávky. Díky!

Náměty přidávám každý rok, luxusní tisky se zlatou barvou jsou číslované a edice jsou limitované, proto některá témata již není možné objednat. Pokud se to týká vašeho vysněného námětu, napište, zkusíme vyřešit.

Buď ženou

Už asi nejznámější můj obrázek, který vznikl k anglickému rčení a je tak podpůrný…
Nejvíce mu to sluší se zlatými korunkami na akvarelovém papíře.

Čekání na jaro

Březnová kresba.
Mohla by být i únorová. Každý rok je to to samé, když hledím do plískanice a tahám talovíny očima.

Sama sobě

Ke Dni Žen.
Najít čas sama pro sebe a věnovat sama sobě stejnou péči a prostor jako ostatním. 

Zem

Práce s půdou jako zdroj klidu a smysluplnosti. Propojení se Zemí umí ukonejšit při všech turbulencích, které by mohly člověka setřást.
A tak je v tom obrázku naděje. Naděje, že i když ta práce zatím není moc vidět, přinese květy a plody. 

Ve víně

Letní pohoda, slunko, teplo, dobré víno ve vlahých podvečerech.

 

Začtená

Čas na čtení. Na dovolené se konečně tiše vynoří a zase je šance přenést se do jiných světů a příběhů.

Sama sebe

 Potřebuješ obejmout a uznat, že jsi skvělá a děláš, co můžeš? I když to není dle očekávání někoho jiného? Obejmi se sama, aspoň v duchu. Zasloužíš si to a od tebe je to nakonec nejdůležitější.

Fénix

Dějou se různé věci na světě a tys jimi prošla a zase se zvedla.

Úžasný! Obdivuhodný! Jsi hustá, jak by řekl můj syn.

 

Mezi růžemi

Zase jedna pro zahradnice, tentokrát z června, kdy kvetou růže. A ač jsou šrámy na těle od péče o růže docela hluboké, duše se tou vůní a jemností odstínů barev naopak hojí. Růže je královnou květin, nedá se svítit.

 

V čaji

Na podzim se nekoupu až tak ve víně, jako v teplém čaji. Následuju rytmus roku a brzdím, uklidňuju se a zalézám do tepla.

Rovnováha

Tenhle obrázek vznikl z potřeby připomenout sama sobě, uvědomit si, vybalancovat rovnováhu svých reakcí na vnější podněty. Všechny ty zprávy se strachem, bagatelizací, přeháněním a zase popřením… Nenechat se strhnout ani na jednu stranu, nést svou hlavu a srdce rovně.

Světlonoška

Uvědomuju si, že je to často ne mně. Udržet světlo a teplo pro okolí. Občas je to radost a hrdost, občas tíha. Sdílení a uvědomění pomáhá, jako vždycky.

 

 

Lotus

„Bez bláta ani leknín/lotos nevykvete“. Tohle rčení mi v češtině chybí. Je tak trefné a uklidňující…

 

Peace

Peace neboli Mír. Obrázek vznikl během rozhoupané doby začínající války u sousedů a připomněl mi, že se mám skvěle – mám koho milovat, jsem v relativním bezpečí a mám kolem sebe síť přátel.

Kocour

Pohoda s kocourem. Nakresleno na přání, ale od té doby se ukazuje, že podobný obrázek potřebujou i další, kteří jsou poddanými nějaké pěkné kočce nebo kocourovi!

Zahradnice

Zahradnice. Kreslila jsem sebe, ale sny, představy a plná hlava nápadů a zarostlých zákoutí je srozumitelná i pro ostatní.

 

Objednávka:

Produkty

7 + 12 =

Pin It on Pinterest