Ilustrace pro váš projekt

S lehkou rukou a laskavým  humorem

Nenechte splynout svůj produkt v šedi tisíců podobných.

 

Oslovte svého srdcového klienta kresbou na míru, která pohladí a vykouzlí úsměv na tváři.

Proč si vybrat právě mě?

Fakt umím kreslit, skicovat, zlehka; jsem rychlá, proces tvorby netrvá měsíce; empaticky vnímám, co se pod slovy skrývá a co vlastně chcete nakreslit za pocit.

Ozdobím váš produkt vystižnými, laskavými obrázky, které pomohou vašim klientům se s produktem identifikovat, splynout a NAKOUPIT.

Kresby na míru

Obrázek ode mě můžete využít nejen pro radost, ale třeba i pro svoje podnikání. Běžně kreslím drobné ilustrace na weby, k článkům, případně jako doprovod vašich online projektů.

Volná tvorba

Mimo zakázkovou práci mi to občas nedá a vytvořím něco pro sebe a další ženy, pro moje děti, pro sebe, pro širší rodinu, anebo “jen tak”, protože mě napadne ilustrovat nějakou běžnou situaci v životě.

Merch

Ilustrace, které mi pod rukama vznikají, tisknu nejen na papír. Mohou zdobit oblečení, nádobí, cokoli… moje kriterium pro to, co zařadím mezi věci k potištění, je udržitelnost, neškodnost a férová výroba. 

Co o mě řekli mí klienti

„S Evou je radost spolupracovat. To, co neumím vyjádřit slovy, ona dokáže nakreslit. Má velký cit pro vystižení atmosféry textu. Její grafický smysl pro humor je třešničkou na dortu.“

terezakramerova.cz

„Eva dala mým vyprávěním zcela nový rozměr. Dokáže kresbou vyjádřit esenci toho, na co já potřebuji plejádu slov.“

Ivana Štefková

„Eviny ilustrace mi pomohly vystoupit z šedivého davu účetních. Obdivuji, jak Eva dokázala dostat do finančního tématu lehkost, ale zároveň u toho neztratit serióznost.“

luciekrausova.cz

Ukázky kreseb pro klienty

Čarovýchova kluků

Jak to se mnou chodí

Jak to obvykle probíhá

Trvá to většinou tak dlouho, kolik je na to času.

Pokud to hoří a je spěch, dá se udělat “pár čar” lehkou rukou a je to za pár dnů hotové. Pokud tvoříme knihu, trvat to může měsíce. Nejmenší časový úsek na jednu ilustraci k článku je zhruba týden, dva tři dny na domluvu a další den dva tři na zpracování.

Nejčastější zadání je to, že Vy máte téměř hotový text a potřebujete k tomu nakreslit pár obrázků. Domluvíme se, co by na nich mělo být, pro koho je text určený a jak mají působit. Svižně? Vtipně? Zasněně?

Bude lepší jedna ilustrace větší, anebo pár drobnějších?

Já následně udělám zkušební skicu, na ní doladíme podrobnosti provedení a následně načrtnu všechny obrázky lehce tužkou. Poté, co si tyto skici odsouhlasíme, nakreslím finální verzi a tu vám odevzdám, případně ji oskenuji a upravím pro účely tisku či prezentace na webu.

Může to ale být i tak, že zatímco vám text teprve roste pod rukou, společně vytváříme i obrazový doprovod už rovnou na formát stránek budoucí knihy či celého webu – takže pak maluji i duhové šmouhy mezi nadpisy, akvarelová mračna na okraji stránek a další “špeky”.

Anebo kreslím obrázky přesných rozměrů v pixelech do vaší šablony na web.

Domluvit lze ledacos.

Jak dlouho to trvá a kolik to stojí

Trvá to většinou tak dlouho, kolik je na to času.

Pokud to hoří a je spěch, dá se udělat “pár čar” lehkou rukou a je to za pár dnů hotové. Pokud tvoříme knihu, trvat to může měsíce. Nejmenší časový úsek na jednu ilustraci k článku je zhruba týden, dva tři dny na domluvu a další den dva tři na zpracování.

Co se týče ceny, zhruba lze počítat s cenou 1200,- Kč až 1800,- za formát A4. Tam se můžou vejít čtyři ilustrace do textu, nebo šest až osm doprovodných pidiobrázků, nebo jedna plnobarevná detailní ilustrace.

Stáhněte si domalovánku zdarma

Malá ochutnávka toho co vás čeká.
Balíček ZDARMA obsahuje 18 domalovánek a rozvrh.

Vyplňte svoje jméno a svůj oblíbený e-mail a kresby k vám brzy přiletí.

Líbí se vám moje kresby a chcete jednu pro sebe?

Pin It on Pinterest