Stažení je zdarma, bez nutnosti psát někam e-mail, mě těší, že se Vám moje kresby a projekty líbí.

Pokud mi chcete udělat radost ještě větší, potěší mne, když vyjádříte díky na mé Facebookové stránce.  Díky!

Máme zde:

Nové:

  • Lesní plakáty na podporu ohleduplnosti k ostatním návštěvníkům. Pozor, jsou datvě objemné, připravené na tisk ve velkém formátu (50 x 70cm). Jejich náhledy najdete v blogovém článku.

     

  • Pro dcerušky jsem nakreslila princezny, Popelku a Růženku. K vybarvování nabízím černobílé linie, jinak plnobarevné verze do pokojíčku k vytištění jsou dostupné na Fleru.

Plakáty, kalendáře, rozvrhy:

V několika variantách. Po rozkliknutí uvidíte výběr různých verzí záhlaví a sami si pak určíte, kterému měsíci přiřadíte jaké (nadšené, zoufalé, shovívavé…?).

Je zde uveden i návod k dotvoření. Čas dotvoření se měří od pár minutek, když to děláte hlavně funkčně, až k půlhodině, kdy se s tím Vy nebo děti vymalováváte s radostí a pečlivostí. Občas to vyjde tak, občas tak, hlavní je, aby sloužil spolehlivě :).

Včetně odpolední.

Rodinný rozvrh hodin a pravidelných kroužků pro libovolný počet dětí v každém dni přehledně nad sebou. Aby bylo jasno, odkud kam vezete koho a kdy koho zase povezete zpátky :).

Přání:

  • Přáníčka, která jsem vytvářela během let, kdykoli se někomu něco narodilo nebo oznámil radostné očekávání.
Dají se ručně vepsat texty, dva čápi nesou dvojčata, poslední je přání pro očekávání třetího dítka i s obvyklými reakcemi.
Pokud byste si přáli černobílé verze a vybarvíte to sami nebo to dáte svým dětem k vybarvení, odrolujte níže!
———————————————

černobílé omalovánky:

———–

Stahujte si s radostí, mějte ale v mysli, že autorská licence je stanovena takto:

  • nepřeprodávejte za peníze to, co jste si zde zdarma stáhli, neořezávejte loga ani informativní řádky, nedokreslujte ani jinak nezasahujte do díla a vždy uveďte zdroj, kde jste k dílu přišli, nejlépe ve tvaru odkazu na web (www.pepeta.cz ) a/nebo „Copyright: Eva Rybníčková, PEPeTA.cz“.
  • pokud potřebujete na obrázku drobnou úpravu, aby to „sedlo“, ozvěte se, udělám maximum pro to, abyste to měli rychle a čistě upravené, tedy abyste se do toho nepouštěli sami :). Mail je eva (zavináááč) pepeta.cz
  • pokud hodláte dílo využít v mnoha nákladech (diplomy pro stovku dětí na skautském táboře, omalovánky pro celý turnus ozdravovny), budu ráda, pokud mi to dáte vědět a přispějete mi na tužky anebo na bílou čokoládu, případně reklamou.
Licence Creative Commons
Dílo, jehož autorem je Eva Rybníčkova, podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 4.0 Mezinárodní.
Díky moc!
Oono to možná zní děsivě, ale pořádek dělá přátele.
Užívejte!