Stažení je zdarma, bez nutnosti psát někam e-mail, mě těší, že se Vám moje kresby a projekty líbí.

Pokud mi chcete udělat radost ještě větší, potěší mne, když vyjádříte díky na mé Facebookové stránce.  Díky!

Máme zde:

Nové:

  • Pro dcerušky jsem nakreslila princezny, Popelku a Růženku. K vybarvování nabízím černobílé linie, jinak plnobarevné verze do pokojíčku k vytištění jsou dostupné na Fleru.

  • Aktuální přání s „krajinkou“, vytvořeno na vyžádání :), s přáním úspěchů anebo bez textu. Použít se dá k narozeninám, jen tak, anebo pro mě za mě i k Valentýnu :). Tiskněte na pevnější papír formátu A4, formát přání (DL) je klasická třetina papíru do dlouhé obálky, papír nemusí být ani bílý, nemusí to ani zůstat černobílé… budu ráda, když se pochlubíte osobitým ztvárněním :).

K (zatím) volnému stažení zde:

Plakáty, kalendáře, rozvrhy:

V několika variantách. Po rozkliknutí uvidíte výběr různých verzí záhlaví a sami si pak určíte, kterému měsíci přiřadíte jaké (nadšené, zoufalé, shovívavé…?).

Je zde uveden i návod k dotvoření. Čas dotvoření se měří od pár minutek, když to děláte hlavně funkčně, až k půlhodině, kdy se s tím Vy nebo děti vymalováváte s radostí a pečlivostí. Občas to vyjde tak, občas tak, hlavní je, aby sloužil spolehlivě :).

Včetně odpolední.

Rodinný rozvrh hodin a pravidelných kroužků pro libovolný počet dětí v každém dni přehledně nad sebou. Aby bylo jasno, odkud kam vezete koho a kdy koho zase povezete zpátky :).

Přání:

  • Přáníčka, která jsem vytvářela během let, kdykoli se někomu něco narodilo nebo oznámil radostné očekávání.
Dají se ručně vepsat texty, dva čápi nesou dvojčata, poslední je přání pro očekávání třetího dítka i s obvyklými reakcemi.
Pokud byste si přáli černobílé verze a vybarvíte to sami nebo to dáte svým dětem k vybarvení, odrolujte níže!
———————————————

černobílé omalovánky:

———–

Stahujte si s radostí, mějte ale v mysli, že autorská licence je stanovena takto:

  • nepřeprodávejte za peníze to, co jste si zde zdarma stáhli, neořezávejte loga ani informativní řádky, nedokreslujte ani jinak nezasahujte do díla a vždy uveďte zdroj, kde jste k dílu přišli, nejlépe ve tvaru odkazu na web (www.pepeta.cz ) a/nebo „Copyright: Eva Rybníčková, PEPeTA.cz“.
  • pokud potřebujete na obrázku drobnou úpravu, aby to „sedlo“, ozvěte se, udělám maximum pro to, abyste to měli rychle a čistě upravené, tedy abyste se do toho nepouštěli sami :). Mail je eva (zavináááč) pepeta.cz
  • pokud hodláte dílo využít v mnoha nákladech (diplomy pro stovku dětí na skautském táboře, omalovánky pro celý turnus ozdravovny), budu ráda, pokud mi to dáte vědět a přispějete mi na tužky anebo na bílou čokoládu, případně reklamou.
Licence Creative Commons
Dílo, jehož autorem je Eva Rybníčkova, podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 4.0 Mezinárodní.
Díky moc!
Oono to možná zní děsivě, ale pořádek dělá přátele.
Užívejte!